Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Po raz pierwszy, ale mam nadzieje, że nie ostatni witam was.
Swoją przygodę z blogami rozpoczęłam już dawno, ale jakoś tak nigdy nie na serio. Nie wiem, czy tym razem mi się to uda, ale bardzo bym chciała.
W sumie tak do końca nie jestem pewna, co dokładnie chciałabym, żeby się tutaj znalazło.
Pewnie trochę z życia codziennego, trochę z moich przemyśleń. Jeszcze nie wiem.
Dużo się ostatnio dzieje w moim życiu, a na nudę i rutynę jak narazie narzekać nie mogę.
W dużym skrócie, jestem początkującą studentką, od niedawna moim miejscem zamieszkania jest Kraków, którego jeszcze nawet w jednej setnej nie zdążyłam poznać. Od bardzo, bardzo dawna (niektórzy śmieją się, że już u mamy w brzuchu) tańczę. Tak, uwielbiam folklor, w dobrym wydaniu. Choć oczywiście nie zamykam się tylko w tej dziedzinie tańca, choć nie ukrywam jest to moja główna dziedzina. Poza tym troszkę fotografuję, ale tylko czysto amatorsko, dla siebie. Sprawia mi to przyjemność i zdjęć nie robię po to by ktoś komentował czy są dobre czy złe. Są moje, dla mnie.
Na dziś to tyle o mnie.
Życzę dobrej nocki i kolorowych snów :)
Po raz pierwszy, ale mam nadzieje, że nie ostatni witam was.
Swoją przygodę z blogami rozpoczęłam już dawno, ale jakoś tak nigdy nie na serio. Nie wiem, czy tym razem mi się to uda, ale bardzo bym chciała.
W sumie tak do końca nie jestem pewna, co dokładnie chciałabym, żeby się tutaj znalazło.
Pewnie trochę z życia codziennego, trochę z moich przemyśleń. Jeszcze nie wiem.
Dużo się ostatnio dzieje w moim życiu, a na nudę i rutynę jak narazie narzekać nie mogę.
W dużym skrócie, jestem początkującą studentką, od niedawna moim miejscem zamieszkania jest Kraków, którego jeszcze nawet w jednej setnej nie zdążyłam poznać. Od bardzo, bardzo dawna (niektórzy śmieją się, że już u mamy w brzuchu) tańczę. Tak, uwielbiam folklor, w dobrym wydaniu. Choć oczywiście nie zamykam się tylko w tej dziedzinie tańca, choć nie ukrywam jest to moja główna dziedzina. Poza tym troszkę fotografuję, ale tylko czysto amatorsko, dla siebie. Sprawia mi to przyjemność i zdjęć nie robię po to by ktoś komentował czy są dobre czy złe. Są moje, dla mnie.
Na dziś to tyle o mnie.
Życzę dobrej nocki i kolorowych snów :)
![]() |
| Piesia - WILA też mówi dobranoc! :) |


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz