O mnie

Moje zdjęcie
Człowiek - kobieta, jak każda inna. Często inna wśród wszystkich.

poniedziałek, 12 listopada 2012

Po raz pierwszy.


Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Po raz pierwszy, ale mam nadzieje, że nie ostatni witam was.
Swoją przygodę z blogami rozpoczęłam już dawno, ale jakoś tak nigdy nie na serio. Nie wiem, czy tym razem mi się to uda, ale bardzo bym chciała.

W sumie tak do końca nie jestem pewna, co dokładnie chciałabym, żeby się tutaj znalazło.
Pewnie trochę z życia codziennego, trochę z moich przemyśleń. Jeszcze nie wiem.

Dużo się ostatnio dzieje w moim życiu, a na nudę i rutynę jak narazie narzekać nie mogę.
W dużym skrócie, jestem początkującą studentką, od niedawna moim miejscem zamieszkania jest Kraków, którego jeszcze nawet w jednej setnej nie zdążyłam poznać. Od bardzo, bardzo dawna (niektórzy śmieją się, że już u mamy w brzuchu) tańczę. Tak, uwielbiam folklor, w dobrym wydaniu. Choć oczywiście nie zamykam się tylko w tej dziedzinie tańca, choć nie ukrywam jest to moja główna dziedzina. Poza tym troszkę fotografuję, ale tylko czysto amatorsko, dla siebie. Sprawia mi to przyjemność i zdjęć nie robię po to by ktoś komentował czy są dobre czy złe. Są moje, dla mnie.
Na dziś to tyle o mnie.

Życzę dobrej nocki i kolorowych snów :)



Piesia - WILA też mówi dobranoc! :)








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz