O mnie

Moje zdjęcie
Człowiek - kobieta, jak każda inna. Często inna wśród wszystkich.

czwartek, 15 listopada 2012

Czwarteczek mały mrozeczek

Witam wszystkich serdecznie!
Dziś piękny dzień powitał Kraków. Świeci listopadowe słoneczko i szron cudownie otulił liście. Coś niesamowitego.
Dla mnie dzień jak co dzień. Rano uczelnia, teraz chwila przerwy na śniadanie i herbatkę z cytrynką i miodzikiem. Za chwilkę wybywam na wf, a o 18:00 kolokwium z niemieckiego. A potem, no co potem? :) Później impreza urodzinowa kolegi. Będzie fajnie mam nadzieje!

Lubie takie dni jak dziś, spokojne i ładne. Chciałabym żeby każdy taki był, chociaż jak to się mówi co za dużo to nie zdrowo.

Pozdrawiam was gorąco, w ten mroźny dzień! :)


Krakowski widok okienny.

1 komentarz:

  1. Ha, to nie tylko ja jadam śniadanie w porze obiadu :) Mam nadzieję, że impreza się udała, a kolokwium zaliczone na piątkę. Mnie przeraża myśl o kole z niemieckiego

    OdpowiedzUsuń