O mnie

Moje zdjęcie
Człowiek - kobieta, jak każda inna. Często inna wśród wszystkich.

czwartek, 15 listopada 2012

Czwarteczek mały mrozeczek

Witam wszystkich serdecznie!
Dziś piękny dzień powitał Kraków. Świeci listopadowe słoneczko i szron cudownie otulił liście. Coś niesamowitego.
Dla mnie dzień jak co dzień. Rano uczelnia, teraz chwila przerwy na śniadanie i herbatkę z cytrynką i miodzikiem. Za chwilkę wybywam na wf, a o 18:00 kolokwium z niemieckiego. A potem, no co potem? :) Później impreza urodzinowa kolegi. Będzie fajnie mam nadzieje!

Lubie takie dni jak dziś, spokojne i ładne. Chciałabym żeby każdy taki był, chociaż jak to się mówi co za dużo to nie zdrowo.

Pozdrawiam was gorąco, w ten mroźny dzień! :)


Krakowski widok okienny.

wtorek, 13 listopada 2012

Wtorek

Wtorek,wtorek,wtorek.
Uhh... Najgorszy dzień w moim tygodniu zajęć.
Same najgorsze przedmioty i jeszcze co dwa tygodnie zajęcia od 7:30 do 21:00.
Choć nie powiem, miło spędzać czas z takimi fajnymi ludźmi, jak Ci z mojej grupy.

Niestety, zaczyna się okres zaliczeń i kolokwiów. Nie jest to miłe, ale jak się wybrało studiowanie to trzeba to jakoś przetrwać. Jak my nie damy rady to kto?

Dziś w sumie był całkiem miły dzień, jakoś to wszystko minęło bez większych problemów - na szczęście, ale czeka mnie jeszcze trochę pracy. Trochę rysunku, trochę czytania.

Chciałam coś tu dziś napisać, żeby nie było tak, że zabrałam się za tego bloga, a zostawiam go samopas, lecz w moim przypadku tak to bywa, że na początku mam zapał, a z czasem jest coraz gorzej mam nadzieje, że tym razem się uda.
Nie mam pomysłu jeszcze, co chciałabym tutaj pisać i udostępniać, narazie więc jest i będzie tak jak jest a z czasem... Może coś konkretniejszego?! Się okażę :)


Pozdrawiam was gorąco i życzę miłej środy !


Studencka kicianka też was pozdrawia.


poniedziałek, 12 listopada 2012

Po raz pierwszy.


Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Po raz pierwszy, ale mam nadzieje, że nie ostatni witam was.
Swoją przygodę z blogami rozpoczęłam już dawno, ale jakoś tak nigdy nie na serio. Nie wiem, czy tym razem mi się to uda, ale bardzo bym chciała.

W sumie tak do końca nie jestem pewna, co dokładnie chciałabym, żeby się tutaj znalazło.
Pewnie trochę z życia codziennego, trochę z moich przemyśleń. Jeszcze nie wiem.

Dużo się ostatnio dzieje w moim życiu, a na nudę i rutynę jak narazie narzekać nie mogę.
W dużym skrócie, jestem początkującą studentką, od niedawna moim miejscem zamieszkania jest Kraków, którego jeszcze nawet w jednej setnej nie zdążyłam poznać. Od bardzo, bardzo dawna (niektórzy śmieją się, że już u mamy w brzuchu) tańczę. Tak, uwielbiam folklor, w dobrym wydaniu. Choć oczywiście nie zamykam się tylko w tej dziedzinie tańca, choć nie ukrywam jest to moja główna dziedzina. Poza tym troszkę fotografuję, ale tylko czysto amatorsko, dla siebie. Sprawia mi to przyjemność i zdjęć nie robię po to by ktoś komentował czy są dobre czy złe. Są moje, dla mnie.
Na dziś to tyle o mnie.

Życzę dobrej nocki i kolorowych snów :)



Piesia - WILA też mówi dobranoc! :)